Antalya Protez Saç

- Blog

Protez Saç

Saç Protezi Sistemleri

Saçlar kadınların fiziksel görüntü olarak en önem verdiği yerdir. Kadınlar açısından saç aksesuar olarak kullanılır. Kadınlarda saç kaybı psikolojik rahatsızlığın yanında estetik açısından da rahatsızlık vermektedir. Farklı nedenlerden dolayı bazı dönemlerde saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalınabilir. Genetik olarak, çeşitli hastalıklardan yada  emzirme döneminden kaynaklı kadınların saçlarında dökülme olmaktadır. Erkeklerde göre kadınlar saç dökülmesi sorunundan daha çok etkilenmektedir. Son dönemlerde bu sorunun çözümünde protez saç uygulaması kullanılmaktadır. Antalya bölgesinde Antalya Protez Saç olarak müşterilerimize güvenilir hizmet vermekteyiz. Protez saç uygulamasına başlamadan önce müşterilerimizden uygulama için ölçü almaktayız. Bu işlemin en temel adımı iyi bir ölçülendirme işlemi yapmaktır. Saçsız veya saç seyrekliğinin olduğu bölgeler tespit edilir. Estetik bir görüntü için kafa yapısı doğru şekilde analiz edilir.  Profesyonel çalışanlarımız sayesinde doğal bir görüntüye sahip olacaksınız. Protez saçlar yüzde yüz insan saçından üretilmektedir. Kişiye özel şekilde üretim yapılmaktadır. İstenilen yoğunlukta ve şekilde kadın protez saç yapılmaktadır. Doğal görüntüye sahip olduğu için kadınlar çoğunlukla bu uygulamayı tercih etmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet için Antalya Protez Saçı tercih edebilirsiniz. Protez saç uygulamasından sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Kadınlara spor, havuz, sauna, duş, fön deniz ve bunun gibi birçok aktiviteyi yapma özgürlüğünü sağlamaktadır.  

Günümüzde sosyal yaşamda çeşitli hastalıklardan ve genetik olarak saçları azalmış, dökülmüş ve kel kalmış insanların öz güvenleri azalıp adapte sorunları yaşamaktadırlar. Psikolojik olarak sorun yaşayan insanlara çözüm getiren Antalya Protez Saç uygulamamız Antalya bölgesinde bu sorundan muzdarip olan erkeklerin problemlerine çözüm üretmektedir. Erkeklerin saç dökülmesine karşı en çok tercih ettiği yöntem protez saç uygulamasıdır. Protez saç takıldığı andan itibaren kendi saçınız gibi duracaktır. Yapay görüntüye sahip olmadığı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yüzde yüz insan saçı ile üretilmektedir. Yapısal olarak ince bir tabakaya sahip olduğu için asla terleme yapmaz. Hava ve su geçirgenliği sayesinde sizlere konforlu kullanım sağlamaktadır. Protez saçların kökleri sizin derinizin altında olmadığı için uzama yapmaz. Protez saç ihtiyacınıza göre kişiye özel şekilde üretilmektedir. Antalya Protez Saç olarak istediğiniz uzunlukta ve şekilde üretim yapmaktayız. Protez saç uygulamasının en önemli adımı ölçülendirmedir. Ölçülendirme işlemi doğru yapıldığı takdirde ortaya muhteşem bir protez saç işlemi çıkacaktır. Tıbbi operasyona gerek duymadan saçların seyrek yada hiç olmadığı yerlere özel yapıştırıcısı ile protez saç yerleştirilir. Bu işlem uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Erkekler saçsız zor günler geçirdiği dönemlerden sonra protez saç uygulaması sayesinde moral motivasyon açısından oldukça mutlu bir hayat sürdüreceklerdir. Sizlerde protez saç uygulamasından yararlanmak istiyorsanız Antalya Protez Saçı tercih edebilirsiniz. Güvenilir uzman çalışanlarımız ile sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. 

Tamamen insan saçından üretilmiş olan Protez Saç, saç sorunları yaşan kişilere çözüm olarak sunulmaktadır. Antalya'nın merkezinde bulunan merkezimizde saç sorunlarınıza protez saç ile çözüm üretiyoruz. Antalya Protez Saç olarak Hair Reform markası altında en iyi kalitede temin ettiğimiz protez saç modellerini saçınızın rengine ve kalınlığına göre istenilen bölgelere uyguluyoruz.

 

Özlediğiniz tarz saç kesim seçeneklerine Protez Saç ile kolayca ulaşabilirsiniz ! Antalya Protez Saç olarak uygulayacağımız protez saçı istediğiniz gibi şekillendirebilir veya kesim yaptırabilirsiniz. Protez saçınız ile denize, havuza girebilir veya tüm spor aktivitelerinizi güvenle yapabilirsiniz. Protez saç kafanıza sabitlendiği için peruk gibi kayma, düşme gibi problemleriniz olmayacaktır. 

Hakkımızda

2010 yılından günümüze , yüksek kalite anlayışı ve kusursuz müşteri memnuniyeti sayesinde, müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde ve zamanında karşılayan firmamız, yarattığı güveni yarınlara taşımak için tüm inancıyla çalışmaktadır.

Haritada Biz

İletişim Bilgilerimiz

  • 0545 919 94 94
  • 0242 247 96 56
  • info@antalyaprotezsac.com
  • Merkez : Kışla mah, Güllük caddesi, Çakır iş merkezi, No:16, Kat: 1, Daire: 1, Antalya / Turkiye